I MIEJSCE DLA NASZEGO FILMU NA FESTIWALU W NOWYM JORKU!

Mamy przyjemność poinformować, iż nasza produkcja "4:13 do Katowic" zajęła I miejsce w kategorii filmów 3D na festiwalu BeFilm - The Underground Film Festival w Nowym Jorku. Zapraszamy do zapoznanina się z trailerem zwycięskiego filmu.

 

Pierwsza edycja BeFilm The Underground Film Festival miała miejsce w marcu 2004 roku. Festiwal skupia się tylko i wyłącznie na produkcjach krótkometrażowych z podziałem na różne kategorie, m.in. narrację, dokument, animację i 3D. W związku z 9. edycją festiwalu organizatorzy otrzymali ponad 700 zgłoszeń z całego świata.

 

Od samego początku organizatorzy festiwalu podążają za ideą, że  “Shorter is Better“ (krótsze jest lepsze), dzięki czemu BeFilm Festiwal stał się w Stanach jednym z najbardziej obserwowanych festiwali krótkich filmów na wschodnim wybrzeżu. Festiwal może się pochwalić odkryciem wielu utalentowanych filmowców. Niejednokrotnie premierowe filmy zaprezentowane na BeFilm były następnie nominowane do Oscara czy też przyjmowane na liczące się międzynarodowe festiwale w Cannes, Wenecji, Berlinie itp.

 

dodano 2012-05-01
powrót
Produkcje Filmowe
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
SPARROW
SPARROW
SPARROW
SPARROW