Znajdujesz się na:       Strona Główna / Aktualności / Aktualności
Aktualności
OŚWIADCZENIE W ZWIĄZKU Z UCHWAŁĄ NR 659/2012 ZARZĄDU GPW W WARSZAWIE (dodano 2012-07-05)

W związku z Uchwałą Nr 659/2012 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie z dnia 4 lipca 2012 r. o nałożeniu kary pieniężnej na spółkę EAST PICTURES S.A oraz tymczasowym zawieszeniu obrotu akcjami EAST PICTURES S.A., Spółka informuje, iż nałożona kara jest wynikiem nieprzekazania w ustalonym terminie przez biuro rachunkowe wszystkich wymaganych informacji w celu zakończenia badania przez biegłego rewidenta. Spółka nie mogła przewidzieć zaistnienia takiego zdarzenia, gdyż wcześniejsza współpraca przebiegała nienagannie. Aby uniknąć wystąpienia podobnych sytuacji w przyszłości podjęliśmy kroki w celu rozwiązania umowy o prowadzenie ksiąg rachunkowych z aktualnym biurem i przeniesienia księgowości do nowego podmiotu.

więcej
TWÓRCY 'SIX DEGREES' W DZIEN DOBRY TVN (dodano 2012-06-21)

Reżyser Bartosz Dąbrowski i Błażej Kafarski, operator dźwięku opowiedzili w Dzień Dobry TVN o projekcie Six Degrees, czyli eksperymentalnej podróży przez świat, w której wzięli udział. Twórców filmu nurtuje odpowiedź na pytanie: czy jesteśmy tak zaabsorbowani swoimi sprawami, pracą i problemami, że nie dostrzegamy ludzi wokół siebie? Czy dbamy o zawierane znajomości? Kim są bohaterowie tego ich filmu?

więcej
WALL STREET 2012 ZAKOPANE VIDEO RELACJA (dodano 2012-06-11)

Relacja z konferencji Wall Street 2012 w Zakopanem.

Impreza jest od lat największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w Polsce. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 800 osób związanych z rynkiem finansowym.

więcej
EAST PICTURES NA WALL STREET (dodano 2012-06-04)

Przedstawiciele Spółki East Pictures SA wzięli udział w konferencji WallStreet, która odbyła się w dniach 1-3 czerwca 2012 roku w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Impreza jest od lat największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w Polsce. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 800 osób związanych z rynkiem finansowym.


więcej
I MIEJSCE DLA NASZEGO FILMU NA FESTIWALU W NOWYM JORKU! (dodano 2012-05-01)

Mamy przyjemność poinformować, iż nasza produkcja "4:13 do Katowic" zajęła I miejsce w kategorii filmów 3D na festiwalu BeFilm - The Underground Film Festival w Nowym Jorku. Zapraszamy do zapoznanina się z trailerem zwycięskiego filmu.

więcej
poprzednia2następna
Produkcje Filmowe
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
SPARROW
SPARROW
SPARROW
SPARROW