Znajdujesz się na:       Strona Główna / Aktualności / Aktualności
Aktualności
DEBIUT OBLIGACJI EAST PICTURES S.A. NA RYNKU CATALYST (dodano 2012-02-09)

9 lutego 2012 r. zadebiutowały obligacje spółki EAST PICTURES SA.
Jest to odpowiednio 110. emitent papierów dłużnych na Catalyst oraz 10. debiut na tym rynku w 2012 r.

więcej
MIĘDZYNARODOWE TARGI I FESTIWAL 3D STEREO MEDIA (dodano 2011-12-12)

East Pictures S.A. wzięło udział w międzynarodowych targach i festiwalu 3D Stereo Media odbywającym się po raz trzeci w Liege, w Belgii. 3D Stereo Media to impreza poświęcona wszystkim aspektom technologii 3D, począwszy od trójwymiarowych filmów i gier aż po futurystyczne technologie mające na celu stworzenie „prawdziwego 3D”, takie jak holografia czy pola świetlne. Tegoroczna edycja festiwalu odbyła się w dniach 7-8 grudnia.

więcej
EAST PICTURES S.A. NA ROADSHOW (dodano 2011-12-02)

30 listopada już po raz kolejny w tym roku miało miejsce Road Show, czyli spotkanie przedsiębiorców z inwestorami organizowane przez Secus Wsparcie Biznesu Sp. z o.o. Wydarzenie odbyło się w sali konferencyjnej Golden Floor Atrium w Warszawie.

więcej
ZEMSTA W PIĘCIU WYMIARACH, SERWOWANA OD KUCHNI (dodano 2011-12-02)

Kina 5D są w Polsce traktowane bardziej jak nowinka techniczna, niż poważne instytucje kulturalne z przyszłością, choć jeszcze niedawno tak samo podchodzono do obrazu 3D i mało kto wie, że nawet sama idea kina u jego zarania została okrzyknięta chwilowym kaprysem i kuglarską rozrywką, która nigdy nie dorówna teatrowi popularnością.

więcej
WOLNY PRZEDZIAŁ UCZCIŁ DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI (dodano 2011-11-15)

11 listopada z okazji Dnia Niepodległóści Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu zaprosił do wspólnego świętowania tego najważniejszego polskiego święta narodowego zespół WOLNY PRZEDZIAŁ.

Koncert rozpoczął się tuż po 17.00, wówczas w sali reszelskiej Galerii „Zamek” rozbrzmiały pierwsze dźwięki muzyki. Zespół zaprezentował się w składzie: Arleta Rusiecaka-Kostrzewa, Anna Judycka, Zbyszek Szukalski, Wojciech Kopylec i Krzysztof Słomkowski.

więcej
poprzednia4następna
Produkcje Filmowe
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
SPARROW
SPARROW
SPARROW
SPARROW