Znajdujesz się na:       Strona Główna / Aktualności / Aktualności
Aktualności
EKIPA FILMOWA 'SIX DEGREES' WRÓCIŁA DO POLSKI (dodano 2011-10-28)

W czwartek, 27 października na Warszawskim Okęciu wylądował samolot, na pokładzie którego znajdowała się ekipa filmowa naszego dokumentu SIX DEGREES.
Bartosz Dombrowski (reżyser), Wojtek Zieliński (operator) i Błażej Kafarski (reżyser dźwięku) wrócili do Polski po 4-miesicznej podróży związanej z realizacją nowego niezwykłego filmu o relacjach interpersonalnych.

więcej
"4:13 DO KATOWIC" OKIEM KRYTYKÓW... (dodano 2011-10-24)

21 października na ekrany kin wszedł wyprodukowany przez spółkę East Pitures S.A. film "4:13 do Katowic". To pierwszy polski dreszczowiec zrealizowany wyłącznie z myślą o technologii 3D. Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest młody filmowiec z tytułowego miasta, Andrzej Stopa.

Na temat filmu pojawiło się w mediach wiele publikacji. Zachęcamy do zapoznania się z recenzjami obrazu.

więcej
PIERWSZE POKAZY "4:13 DO KATOWIC" ZA NAMI (dodano 2011-10-19)

Na trzy dni przed kinową premierą „4:13 do Katowic” w kilku miastach Polski odbyły się specjalne, przedpremierowe pokazy filmu. Warszawskie Kino 5D Extreme w Forcie Wola wypełniło się liczną grupą zaproszonych dziennikarzy, twórców oraz przyjaciół filmu.

więcej
NADJEŻDŻA „4:13 DO KATOWIC” DRESZCZOWIEC, KTÓRY OBEJRZYSZ WYŁĄCZNIE W TRÓJWYMIARZE (dodano 2011-09-26)

Już wkrótce w kinach będzie można zobaczyć „4:13 do Katowic”, pierwszy polski dreszczowiec zrealizowany wyłącznie z myślą o technologii 3D. Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest młody filmowiec z tytułowego miasta, Andrzej Stopa.

Główny bohater filmu, Artur, nie może pogodzić się z tragedią jaka spotkała bliską mu osobę. Dlatego opracowuje plan, który pomoże mu uporać się z targającymi nim emocjami - O 4:13 wsiądzie do pociągu we Wrocławiu. O 6:02 zabije człowieka. O 6:51 wysiądzie na dworcu w Katowicach i uśmiechnie się po raz pierwszy od dwóch lat. Ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

więcej
FILMOWCY "SIX DEGREES" KRĘCĄ W MEKSYKU (dodano 2011-09-26)

Ekipa SIX DEGREES – niezwykłego dokumentu o relacjach interpersonalnych o krok od potwierdzenia teorii naukowej.
Słyszeliście o teorii „Sześciu stopni oddalenia” (S. Milgrama), według  której do każdej osoby na świecie można dotrzeć maksymalnie w 6 krokach? Reżyser, Bartosz Dombrowski, postanowił sprawdzić tę teorię w swoim nowym filmie dokumentalnym SIX DEGREES. Zdjęcia do dokumentu rozpoczęły się 4 czerwca i potrwają jeszcze ok. 2 miesięcy. Jednak już teraz pod adresem: www.sixdegreesdoc.com można zobaczyć pierwszą zapowiedź filmu.

więcej
poprzednia5następna
Produkcje Filmowe
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
SPARROW
SPARROW
SPARROW
SPARROW