Znajdujesz się na:       Strona Główna / Aktualności / Aktualności
Aktualności
ROBERT WIĘCKIEWICZ W PIERWSZYM POLSKIM DRESZCZOWCU 3D (dodano 2011-07-22)

W roli głównej Robert Więckiewicz do tego dynamiczna akcja, doskonały plan i wszechogarniająca potrzeba zemsty - to wszystko można znaleźć w najnowszym thrillerze psychologicznym 3D Andrzeja Stopy „4:13 do Katowic”.

Właśnie zakończyły się zdjęcia do kolejnego filmu ze stajni East Pictures, jednej z nielicznych polskich spółek producenckich, których akcje można znaleźć na giełdzie. Producentem wykonawczym obrazu jest dom produkcyjny FlyFilm. 

„4:13 do Katowic” to 25-minutowy film akcji, opowiadający historię mężczyzny, który w akcie zemsty planuje zabić człowieka. Jednak aby poznać odpowiedź na pytanie: o czym dokładnie będzie film? widzowie będą musieli poczekać do premiery. Ze względu na krótki metraż producenci nie chcą ujawniać fabuły.

 
więcej
SIX DEGREES: PRODUCENCI "CIACHA" I "KRÓLIKA PO BERLIŃSKU" KRĘCĄ DOKUMENT (dodano 2011-06-06)

W najbliższą sobotę 04.06.2011 w Warszawie startują zdjęcia do SIX DEGREES - dokumentalnego filmu Bartosza Dombrowskiego. SIX DEGREES to nieprzewidywalny film drogi, gdzie każdy dzień zdjęciowy będzie niespodzianką.
Producentami filmu są dwie prężnie działające na rynku firmy East Pictures i Otter Films. Pierwsza z nich stoi za niebywałym komercyjnym sukcesem filmu „Ciacho”. Natomiast szefowa Otter Films, Anna Wydra, jest osobą współodpowiedzialną za fenomen „Królika po berlińsku”, który był pokazywany na ponad 100 festiwalach na całym świecie, zaś zwieńczeniem jego sukcesów była nominacja do Oscara®.

więcej
EAST PICTURES WYKUPIŁO PRAWA DO PIERWSZEGO POLSKIEGO DRESZCZOWCA 3D (dodano 2011-05-18)

Zarząd East Pictures SA – spółki notowanej na rynku NewConnect, której celem jest zinstytucjonalizowanie procesu pozyskiwania finansowania dla produkcji filmowych, 16 maja 2011 roku nabył od Andrzeja Stopy prawa do filmu fabularnego (thriller) pod roboczym tytułem „4:13 do Katowic”.
Zdjęcia do pierwszego w Polsce filmu realizowanego w technologii 3D z przeznaczeniem dla zarówno dla kin 5D, jak i 3D rozpoczynają się już 24 maja 2011 r. Reżyserem będzie Andrzej Stopa, za kamerą stanie Piotr Kalkowski. Producentem wykonawczym została firma Fly Film z Katowic. Zakończenie produkcji (zdjęcia, postprodukcja) przewidziane jest na połowę sierpnia 2011 roku.

więcej
AFTERFALL CHERNOBYL 2011 - GRA KOMPUTEROWA NA MOTYWACH FILMU (dodano 2010-10-28)

Na podstawie umowy podpisanej 25 października 2010 roku, pomiędzy East Pictures S.A. a Nicolas Games S.A., już w listopadzie br. rozpoczną się prace przy produkcji gry pod roboczym tytułem Afterfall Chernobyl 2011. Gra będzie oparta na motywach filmu „Chernobyl 2011” w reżyserii Patryka Vegi.

więcej
SYRENA FILMS KOPRODUCENTEM NOWEGO FILMU VEGI (dodano 2010-08-25)

Wszystko wskazuje na to, że już we wrześniu Patryk Vega rozpocznie zdjęcia do swojego najnowszego filmu pt. „Czarnobyl 2011” 3D. W koprodukcję filmu weszła Syrena Films, która była również koproducentem i dystrybutorem ostatniego filmu Vegi pt. „Ciacho”.
Wczoraj w siedzibie firmy odbyło się uroczyste podpisanie zawartej 9 sierpnia umowy koproducenckiej. Syrena Films nabyła również prawa do dystrybucji kinowej i DVD na terenie Polski.

więcej
poprzednia6następna
Produkcje Filmowe
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
SPARROW
SPARROW
SPARROW
SPARROW