Znajdujesz się na:       Strona Główna / Aktualności / Aktualności
Aktualności
AMBASADA RP W JAPONII WSPIERA CIACHO (dodano 2010-08-13)

Miło nam poinformować, że Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Japonii objęła patronat nad festiwalem Old Town Taito International Film Festival, podczas którego Polskę będzie reprezentować „Ciacho”.

więcej
SYRENA FILMS PARTNEREM PRODUKCJI CHERNOBYL 2011 (dodano 2010-08-01)

Zarząd Spółki informuje, że w związku z nabyciem praw do filmu „Chernobyl 2011”, o których Spółka informowała w Raporcie bieżącym nr 11, w dniu 9 sierpnia 2010 roku została podpisana pierwsza umowa koproducencka na realizację filmu. Partnerem East Pictures S.A. został znany polski producent i dystrybutor – Syrena Films Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

więcej
EAST PICTURES Z CIACHEM W JAPONII (dodano 2010-07-29)

Na podstawie Umowy z Magic Hour Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie East Pictures S.A. zostało ustanowione Agentem sprzedaży zagranicznej filmu "Ciacho" na rynki azjatyckie. Dzięki staraniom Spółki "Ciacho" zostało zakwalifikowane do udziału w targach "Old Town Taito International Film Festival" w Tokio.

więcej
BURSZTYNOWE LWY DLA "CIACHA" (dodano 2010-06-07)

Mamy przyjemność poinformować, iż podczas 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni "Ciacho" zostało uhonorowane nagrodą - Bursztynowe Lwy. Wyróżnie zostało przyznane za uzyskanie najwyższej frekwencji w kinach w Polsce od 1 września 2009 roku do 23 maja 2010 roku. Statuetka i dyplom trafiły na ręce Patryka Vegi, producenta i reżysera "Ciacha" oraz Andrzeja Serdiukowa, dystrybutora.

więcej
EAST PICTURES I CIACHO: NOWY MODEL BIZNESOWY W PRODUKCJI FILMOWEJ (dodano 2010-01-14)

13 stycznia 2010 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się konferencja prasowa na temat: East Pictures i „Ciacho”: nowy model biznesowy w produkcji filmowej. Przedstawiono na niej nowatorski sposób produkcji filmowej w oparciu o pozyskanie kapitału na GPW oraz współpracę z komercyjnym nadawcą telewizyjnym (Telewizja Polsat).

więcej
poprzednia7 następna
Produkcje Filmowe
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
SPARROW
SPARROW
SPARROW
SPARROW