Znajdujesz się na:       Strona Główna / Aktualności / East Pictures w mediach
East Pictures w mediach
W mediach: EAST PICTURES I REKLAMA W 3D (dodano 2012-05-27)

Notowana na rynku NewConnect i Catalyst spółka East Pictures SA zamierza rozpocząć działalność w kolejnym segmencie, jakim jest produkcja reklam w technologii 3D. Dane szacunkowe wskazują, iż w 2011 rynek ten wzrósł pięciokrotnie. Perspetywy sektora są zatem ogromne, a wśród specjalistów dominuje przekonanie, że wraz z wielkim boomem na telewizory 3D, trójwymiarowa reklama okaże się hitem.

więcej
OBLIGACJE NA 5D (dodano 2012-02-10)

Obligacje emitują bardzo różnorodne firmy, na różne cele, ale takich jeszcze na Catalyst nie było: papiery na filmy w technologii 5D.

więcej
ZEMSTA W PIĘCIU WYMIARACH, SERWOWANA OD KUCHNI (dodano 2011-12-02)

Kina 5D są w Polsce traktowane bardziej jak nowinka techniczna, niż poważne instytucje kulturalne z przyszłością, choć jeszcze niedawno tak samo podchodzono do obrazu 3D i mało kto wie, że nawet sama idea kina u jego zarania została okrzyknięta chwilowym kaprysem i kuglarską rozrywką, która nigdy nie dorówna teatrowi popularnością.

więcej
NAPISALI O NAS... (dodano 2011-10-24)

Publikacje na temat East Pictures S.A. i "4:13 do Katowic"

więcej
STOPKLATKA: WIDZIELIŚMY "4:13 DO KATOWIC"... (dodano 2011-10-21)

To pierwsza taka sytuacja kiedy na przestrzeni kilku tygodni odbyły się dwie premiery polskich produkcji zrealizowanych w technice 3D. Była już głośna i spektakularna "1920 Bitwa Warszawska" . Czas na nieco skromniejsze dzieło, czyli "4:13 do Katowic"  w reżyserii i według scenariusza Andrzeja Stopy, który w głównej roli obsadził samego Roberta Więckiewicza . Ten debiutancki, intrygujący obraz będzie dystrybuowany w kinach 5D, a to dlatego, ponieważ został on wzbogacony o kilka dodatkowych atrakcji...

więcej
poprzednia2następna
Produkcje Filmowe
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
SPARROW
SPARROW
SPARROW
SPARROW