Znajdujesz się na:       Strona Główna / Produkcje / Produkcje filmowe
Produkcje filmowe
SIX DEGREES

Ekipa filmowa: Bartosz Dombrowski (reżyser), Wojtek Zieliński (operator), Błażej Kafarski (reżyser dźwięku) wyrusza w podróż aby stworzyć niepowtarzalny film dokumentaly. Filmowcy podążają nieznaną drogą, aby odnaleźć łańcuch połączeń między dwójką zupełnie obcy sobie ludzi. 


więcej
4:13 DO KATOWIC

"4:13 do Katowic" to 25-minutowy film akcji zrealizowany w technologii 3D, opowiadający historię mężczyzny, który w akcie zemsty planuje zabić człowieka. Głównym bohater Artur (Robert Więckiewicz) o godzinie 4:13 wsiada do pociągu z Wrocławia do Katowic. Zanim pociąg dotrze do celu planuje zabić człowieka...
 

więcej
SPARROW

Grupa nastoletnich przyjaciół: Matt, Cindy, Kirsty, Duncan, Sitcom i Dawn jedzie na weekendowy wypad pod namiot do lasu. Jednak Camp Happy Dreams okazuje się Nightmare Camp, jak głosi legenda jest to miejsce domniemanego historycznego morderstwa. Kiedy szóstce przyjaciół zaczynają się przytrafiać dziwne rzeczy, szybko przestają wątpić w prawdziwość tej historii. 

 

więcej
CIACHO

"Ciacho", to pełna rozmachu i fantazji, trzymająca w napięciu i bogata w dowcipne dialogi opowieść o tym, że każdy może stać się bohaterem i znaleźć swoją drugą połówkę. Basia (Marta Żmuda-Trzebiatowska) to dziewczyna, która potrafi rzucić na kolana niejednego strongmana. Tymczasem jej bracia są… trochę inni.

więcej
Produkcje Filmowe
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
SPARROW
SPARROW
SPARROW
SPARROW