Znajdujesz się na:       Strona Główna / Relacje inwestorskie / Władze Spółki
Władze Spółki
Tomasz Tokarski, Prezes Zarządu East Pictures S.A.

Tomasz Tokarski uczestniczył od początku w tworzeniu się w Polsce rynku pieniężnego i walutowego. Po ukończeniu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego rozpoczął pracę jako Inspektor Kredytowy w Banku Komunalnym S.A. w Gdyni (1993-94), gdzie był odpowiedzialny m.in. za tworzenie procedur kredytowych. W latach 1994-1996 pracował jako wykładowca Towarzystwa Edukacji Bankowej w Poznaniu w zakresie: finansów, działalności depozytowej banków komercyjnych oraz systemów podatkowych w krajach Unii Europejskiej. W latach 1994-1995 pełnił funkcję Inspektora w Departamencie Marketingu i Rozwoju oraz kierownika Zespołu Depozytów Detalicznych w Pionie Bankowości Detalicznej Centrali Banku Gdańskiego S.A.

więcej
Rafał Graliński, Członek Rady Nadzorczej

Rafał Graliński, urodzony 23 lipca 1988 roku. Operator obrazu, w 2010 roku skończył Akademię Filmu i Telewizji w Warszawie, na kierunku sztuka operatorska. Od tego czasu zdobywał doświadczenie uczestnicząc w projektach filmowych i telewizyjnych. Jego ścieżka kariery podążyła w kierunku telewizyjnym. Pracował jako operator kamery dla takich stacji jak: Edusat, TVR, TVP KULTURA. Od 2010 do 2012 roku kierownik sekcji operatorskiej w studenckiej telewizji internetowej Uniwerek.tv. Prowadził warsztaty dla dzieci i młodzieży, które miały za zadanie przybliżyć tajniki filmu i telewizji najmłodszym. Obecnie właściciel firmy produkującej filmy dokumentalne, teledyski, realizacje telewizyjne itd. Z zamiłowania wolontariusz, z zawodu i pasji filmowiec.

więcej
Anna Wydra, Członek Rady Nadzorczej

Anna Wydra, urodzona w 1979 roku. Producentka nominowana do Oscara® za film „Królik po berlińsku”. Prowadzi firmę produkcyjną Otter Films z siedzibą w Warszawie. Laureatka rzeźby Bronisława Chromego dla najlepszego producenta podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego 2009. Nominowana do nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii Promocja za granicą. Producent i kierownik produkcji wielu nagradzanych filmów, zarówno dokumentalnych jak i fabularnych.

więcej
Bartosz Dombrowski, Członek Rady Nadzorczej

Bartosz Dombrowski, urodzony w 1976 roku w Grecji, dorastał w Niemczech. Tam próbował swoich sił studiując: medycynę, chiński i politologię, aż znalazł swoje miejsce. Ukończył reżyserię filmową na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Reżyser i autor scenariuszy wielu filmów krótkometrażowych i dokumentalnych, prezentowanych na międzynarodowych festiwalach filmowych

więcej
Konrad Stefaniak, Członek Rady Nadzorczej

Konrad Stefaniak urodzony w 1977 roku, w latach 1997-2003 studiował w Akademii Fotografii Artystycznej we Wrocławiu (dyplom z Fotografii Multimedialnej). W 1999 roku rozpoczął rozpoczął studia na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Realizacja Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografia, które ukończył w 2003 roku. Podczas studiów pracował jako operator nad etiudami szkolnymi. W latach 1999-2003 pracował, jako fotograf dla prasy kolorowej, zrealizował także wiele fotograficznych kampanii reklamowych.

W 2000 roku był współzałożycielem domu produkcyjnego Moustache Studio, obecnie Moustache Film. Ostatnie lata pracy zawodowej to kilkadziesiąt filmów reklamowych oraz teledysków dla polskich i zagranicznych wytwórni muzycznych.

więcej
Produkcje Filmowe
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
SIX DEGREES
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
4:13 DO KATOWIC
SPARROW
SPARROW
SPARROW
SPARROW