Produkcje filmowe http://eastpictures.pl/ Produkcje filmowe pl GROW Sat, 20 Jul 2019 17:55:55 +0200 Sat, 20 Jul 2019 17:55:55 +0200 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss GCMS jacek@xgames.pl SIX DEGREES http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-filmowe/66-six-degrees.html Ekipa filmowa: Bartosz Dombrowski (reżyser), Wojtek Zieliński (operator), Błażej Kafarski (reżyser dźwięku) wyrusza w podróż aby stworzyć niepowtarzalny film dokumentaly. Filmowcy podążają nieznaną drogą, aby odnaleźć łańcuch połączeń między dwójką zupełnie obcy sobie ludzi. 


]]>
http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-filmowe/66-six-degrees.html
4:13 DO KATOWIC http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-filmowe/56-4-13-do-katowic.html "4:13 do Katowic" to 25-minutowy film akcji zrealizowany w technologii 3D, opowiadający historię mężczyzny, który w akcie zemsty planuje zabić człowieka. Głównym bohater Artur (Robert Więckiewicz) o godzinie 4:13 wsiada do pociągu z Wrocławia do Katowic. Zanim pociąg dotrze do celu planuje zabić człowieka...
 

]]>
http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-filmowe/56-4-13-do-katowic.html
SPARROW http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-filmowe/57-sparrow.html Grupa nastoletnich przyjaciół: Matt, Cindy, Kirsty, Duncan, Sitcom i Dawn jedzie na weekendowy wypad pod namiot do lasu. Jednak Camp Happy Dreams okazuje się Nightmare Camp, jak głosi legenda jest to miejsce domniemanego historycznego morderstwa. Kiedy szóstce przyjaciół zaczynają się przytrafiać dziwne rzeczy, szybko przestają wątpić w prawdziwość tej historii. 

 

]]>
http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-filmowe/57-sparrow.html
CIACHO http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-filmowe/58-ciacho.html "Ciacho", to pełna rozmachu i fantazji, trzymająca w napięciu i bogata w dowcipne dialogi opowieść o tym, że każdy może stać się bohaterem i znaleźć swoją drugą połówkę. Basia (Marta Żmuda-Trzebiatowska) to dziewczyna, która potrafi rzucić na kolana niejednego strongmana. Tymczasem jej bracia są… trochę inni.

]]>
http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-filmowe/58-ciacho.html