Produkcje muzyczne http://eastpictures.pl/ Produkcje muzyczne pl GROW Fri, 24 May 2019 10:46:51 +0200 Fri, 24 May 2019 10:46:51 +0200 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss GCMS jacek@xgames.pl ME & MY GUITAR Grzegorz Skawiński http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-muzyczne/208-me-my-guitar-grzegorz-skawinski.html Me & My Guitar Grzegorz Skawiński Clip

]]>
http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-muzyczne/208-me-my-guitar-grzegorz-skawinski.html
NANCY REGAN http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-muzyczne/69-nancy-regan.html Zespół NANCY REGAN pierwszą próbę zagrał 1 grudnia 2009 r. na warszawskim Mokotowie. Od tamtej pory gra i tworzy w niezmienionym składzie. Poł roku później zespół wszedł do studia, by nagrać debiutancki materiał. Płyta - uzupełniona o nowe kompozycje - zostanie wydana w tym roku.
NANCY REGAN łączy w swojej muzyce to, co jeszcze dobrego zostało w "brudnym" brzmieniu, alternatywie i post punku, nie identyfikując się przy tym do końca z żadną subkulturą.

]]>
http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-muzyczne/69-nancy-regan.html
WOLNY PRZEDZIAŁ http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-muzyczne/68-wolny-przedzial.html Zespół   WOLNY PRZEDZIAŁ powstał w maju 2010 roku. W sierpniu, na Festiwalu Piosenki Innej w Lubawie zdobył jedną z dwóch głównych nagród, premiowanych nominacją na 46. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie.W październiku 2010 roku zespół zmienił skład, w którym występuje do dziś: Zbigniew Szukalski, Robert Słucki, Anna Judycka, Arleta Rusiecka.

 

]]>
http://eastpictures.pl/produkcje/produkcje-muzyczne/68-wolny-przedzial.html