East Pictures w mediach http://eastpictures.pl/ East Pictures w mediach pl GROW Fri, 24 May 2019 11:29:48 +0200 Fri, 24 May 2019 11:29:48 +0200 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss GCMS jacek@xgames.pl East Pictures kusi deszczem dolarów w 6D http://eastpictures.pl/aktualnosci/east-pictures-w-mediach/214-east-pictures-kusi-deszczem-dolarow-w-6d.html  Puls Biznesu, 31.01.2013

]]>
http://eastpictures.pl/aktualnosci/east-pictures-w-mediach/214-east-pictures-kusi-deszczem-dolarow-w-6d.html
W POLSCE TRUDNO O BIZNESOWE PODEJŚCIE DO KINA... http://eastpictures.pl/aktualnosci/east-pictures-w-mediach/197-w-polsce-trudno-o-biznesowe-podejscie-do-kina.html Spółka East Pictures, zajmująca się produkcją filmową, na NewConnect zadebiutowała już w 2009 roku, a niedawno pojawiła się również na Catalyst. Prezes Zarządu East Pictures SA, p. Tomasz Tokarski na łamach portalu NewConnect.info opowiada o polskiej branży filmowej i planach spółki.

]]>
http://eastpictures.pl/aktualnosci/east-pictures-w-mediach/197-w-polsce-trudno-o-biznesowe-podejscie-do-kina.html
O TECHNOLOGII 3D W HOME&MARKET http://eastpictures.pl/aktualnosci/east-pictures-w-mediach/191-o-technologii-3d-w-home-market.html Kino przeżywa rewolucję. Technologia 3D rozwija jego możliwości i odmienia obraz, jeszcze bardziej angażując widza w uczestnictwo w samym przekazie filmowym. Idea projektów trójwymiarowych jest fascynująca, gdyż umożliwia większą interakcję widza, a co za tym idzie – lepsze efekty dźwiękowe i wizualne. Specjaliści donoszą jednak, że technologia 3D odmieni nie tylko obraz kina, ale i wielu branż z nim powiązanych.

autor: Paulina Zaręba

]]>
http://eastpictures.pl/aktualnosci/east-pictures-w-mediach/191-o-technologii-3d-w-home-market.html
TWÓRCY 'SIX DEGREES' W DZIEŃ DOBRY TVN http://eastpictures.pl/aktualnosci/east-pictures-w-mediach/186-tworcy-six-degrees-w-dzien-dobry-tvn.html Reżyser Bartosz Dąbrowski i Błażej Kafarski, operator dźwięku opowiedzili w Dzień Dobry TVN o projekcie Six Degrees, czyli eksperymentalnej podróży przez świat, w której wzięli udział. Twórców filmu nurtuje odpowiedź na pytanie: czy jesteśmy tak zaabsorbowani swoimi sprawami, pracą i problemami, że nie dostrzegamy ludzi wokół siebie? Czy dbamy o zawierane znajomości? Kim są bohaterowie tego ich filmu?

]]>
http://eastpictures.pl/aktualnosci/east-pictures-w-mediach/186-tworcy-six-degrees-w-dzien-dobry-tvn.html
WALL STREET: 3D SPOD ZNAKU EAST PICTURES ROBI FURORĘ http://eastpictures.pl/aktualnosci/east-pictures-w-mediach/182-wall-street-3d-spod-znaku-east-pictures-robi-furore.html Zapraszamy do obejrzenia wywiadu na GPWmedia z prezesem spółki Tomaszem Tokarskim.

]]>
http://eastpictures.pl/aktualnosci/east-pictures-w-mediach/182-wall-street-3d-spod-znaku-east-pictures-robi-furore.html