Kiedy potrzebna jest pomoc służby zdrowia
Zdrowie

Kiedy potrzebna jest pomoc służby zdrowia

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać o tym, w jak złym stanie znajduje się publiczna służba zdrowia. Kolejki zarówno na zabiegi, jak i wizyty lekarskie są coraz dłuższe, a wielu pacjentów po prostu nie może czekać. Dlatego prywatny szpital i prywatna klinika medyczna to miejsca, które cieszą się coraz większą popularnością. Oferują naprawdę szeroki wachlarz usług.    

Wsparcie dla pracowników

Prywatna klinika medyczna adresuje swoją ofertę między innymi do osób aktywnych zawodowo. Wszyscy pracujący na podstawie umowy o pracę muszą – aby mogli zgodnie z prawem pracować – posiadać aktualne badania lekarskie. Wykonuje je lekarz medycyny pracy, który posiada w tym zakresie niezbędne kwalifikacje i uprawnienia.

Lekarz medycyny pracy, którego miejscem pracy jest prywatna klinika medyczna, wystawia zaświadczenia zgodnie z obowiązującymi przepisami. W efekcie nie trzeba obawiać się, czy zaświadczenie, które wystawił lekarz medycyny pracy pracujący w prywatnej placówce będzie honorowane przez pracodawcę.

Niezbędne badania laboratoryjne

Diagnostyka i leczeniu wielu chorób wymaga wykonywania badań laboratoryjnych. Dlatego prywatna klinika medyczna i prywatny szpital mają na ogół własne laboratorium Poznań. Działające przy prywatnych placówkach medycznych laboratorium Poznań to miejsce, w którym wykonać można różne badania.

Są to zarówno badania krwi, jak i moczu. Laboratorium Poznań wykonuje zarówno proste analizy, jak i badania dużo bardziej skomplikowane. Prywatna klinika medyczna i prywatny szpital to miejsca, w których uzyskać można niezbędną pomoc. Poziom usług w takich miejscach jest naprawdę wysoki.