Korek analny - co należy o nim wiedzieć?
Handel

Korek analny – co należy o nim wiedzieć?

Korki analne to dość popularne gadżety erotyczne, które umieszcza się w odbytnicy. Są stosowane przez wszystkie te osoby (zarówno mężczyzn, jak i kobiety), które są otwarte na seks analny. I chociaż ten temat wciąż bywa tabu, to jednak według miłośników tej formy seksu otwiera on drzwi do nowych i bardzo głębokich przeżyć. A korek analny służy nie tylko do szczególnych przeżyć, ale też do dalszych faz seksu analnego. Co trzeba o nim wiedzieć?

Korek analny – do czego służy?

Korki analne – i to zarówno korek w standardowych rozmiarach, jak i korek analny XXL – może mieć bardzo różnorodne zastosowanie. W większości przypadków stosuje się je do wywołania podniecenia i urozmaicenia życia seksualnego. Taki gadżet sprawdzi się zarówno podczas masturbacji, gry wstępnej, jak i samego stosunku. W przypadku mężczyzn stymuluje prostatę (co zwiększa przyjemność), natomiast u kobiet zwęża pochwę (gdyż dociska jej ścianki do penisa).

Oprócz wykorzystywania tych gadżetów już podczas seksu korki analne mogą także pomóc w przygotowaniu do seksu analnego. Takie gadżety delikatnie rozciągają i rozluźniają, a co za tym idzie – także pomagają przyzwyczaić się do penetracji analnej.

Jaki wybrać korek analny?

Korki są dostępne w bardzo wielu rodzajach. Z jednej strony mogą być w różnych rozmiarach – osoba chcąca go zakupić może wybrać mały, średni lub duży korek analny. A to oczywiście nie wszystko. Taki gadżet może być wykonany z różnych materiałów (silikon, lateks, szkło, kamień lub inne tworzywo sztuczne), może być wyposażony w pompkę lub zawór spustowy oraz może posiadać dodatkowe funkcje – takie jak wibracje czy masaże. Są też dostępne w różnorodnych kolorach i kształtach.

Decydując się na korki analne trzeba pamiętać o prawidłowym użytkowaniu oraz przestrzeganiu zasad higieny. Tylko wtedy spełnią one wszystkie swoje funkcje i nie doprowadzą do nieprzyjemnych czy nawet groźnych skutków ubocznych.