Korek analny jednym z rodzajów gadżetów erotycznych
Handel

Korek analny jednym z rodzajów gadżetów erotycznych

Gadżety erotyczne cieszą się coraz większą popularnością, co oznacza, że ich wybór w sex-shopach jest obecnie naprawdę bardzo duży. Jednym z rodzajów gadżetów erotycznych są korki analne. Stanowią one istotną część oferty każdego dobrze zaopatrzonego zarówno stacjonarnego, jak i internetowego sex-shopu.

Korek analny – jak się go używa?

Po korki sięgają równie chętnie kobiety, jak i mężczyźni. Ten gadżet erotyczny przeznaczony jest do umieszczania w odbytnicy. Dlatego też korki analne budzą zainteresowanie osób, które są zdecydowane na uprawianie seksu analnego. Korek analny występuje w różnych rozmiarach. Jest wśród nich także duży korek analny.

Każdy korek analny, a więc także największy rozmiar ma stożkowaty kształt. Sprawia to, że korek analny duży stosuje się naprawdę bardzo prosto. Korki różnią się nie tylko rozmiarami, ale także kolorami. Na pewno więc każdy, kogo interesuje korek analny XXL znajdzie ten najbardziej dla siebie odpowiedni.

Duży korek analny – jaki materiał wybrać?

Korki analne to zabawki erotyczne, które mogą się od siebie różnić również materiałem, z którego są wykonane. Korek analny XXL może być wykonany z tworzywa sztucznego, metalu, silikonu, lateksu. Prawidłowo stosowany korek analny XXL jest zabawką bezpieczną.

Niezależnie od tego, z jakiego materiału duży korek analny zostanie wybrany, zawsze powinien być stosowany wraz z lubrykantem. Należy też pamiętać o tym, aby po każdym użyciu korek dokładnie umyć. Do umycia korka analnego wystarczy ciepła woda i mydło.