Korek analny popularny gadżet erotycznych
Handel

Korek analny popularny gadżet erotycznych

Seks analny nie jest niczym nowym. Sięga bowiem czasów starożytnych. Do pobudzania wnętrza odbytnicy mogą zostać wykorzystane korki analne.

Jakie jest przeznaczenie korków analnych?

Po korki analne mogą sięgnąć wszystkie osoby, którym zależy na urozmaiceniu swojego życia erotycznego. Korki analne to zabawki erotyczne, które mogą być używane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Większość korków analnych ma stożkowaty kształt. W takim kształcie można też kupić duży korek analny. Wszystkie korki, także duży korek analny mają taki kształt dzięki temu, że na jednym z końców zwężają się, można całkowicie wsunąć do odbytnicy.

Duży korek analny jest zabawką bezpieczną. Ryzyko, że podczas jego stosowania dojdzie do uszkodzenia wrażliwych części ciała, które znajdują się w okolicy odbytnicy jest niewielkie. Oczywiście korek analny należy stosować razem z lubrykantem. Korek analny XXL jest polecany osobom, które mają już pewne doświadczenie z seksem analnym.

Jaki korek analny XXL kupić?

Korek analny XXL dostępny jest w wielu kolorach i kształtach. Do jego wykonania producenci mogą wykorzystać bardzo różne materiały. Korek XXL może być wykonany z lateksu, silikonu medycznego, stali, aluminium albo szkła. Są to materiały, które nie podrażniają i nie powodują wystąpienia reakcji alergicznych.

Wykonane z takich materiałów korki można używać bez najmniejszych nawet obaw. Oczywiście korek analny musi być utrzymywany w czystości. Dlatego po każdym użyciu należy korek analny bardzo dokładnie umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła.