Ościeżnice regulowane bezprzylgowe: co warto o nich wiedzieć?
Dom i ogród

Ościeżnice regulowane bezprzylgowe: co warto o nich wiedzieć?

Stolarka drzwiowa to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu i mieszkania. W chwili obecnej na rynku dostępne są nie tylko klasyczne drzwi przylgowe, ale także drzwi bezprzylgowe. Cieszą się one coraz większą popularnością. Ich ważnym elementem jest ościeżnica bezprzylgowa.

Jakie modele są dostępne na rynku?

Drzwi bezprzylgowe nie bez powodu cieszą się coraz większą popularnością. W drzwiach bezprzylgowych nie ma felcu, dlatego prezentują się one o wiele bardziej efektownie. Gdy drzwi są zamknięte, zawiasy są zupełnie niewidoczne. Skrywa je ościeżnica bezprzylgowa.

Drzwi bezprzylgowe można dzisiaj kupić bez większych problemów w wielu wariantach kolorystycznych. Oznacza to, że także ościeżnica bezprzylgowa dostępna jest w wielu kolorach. Ościeżnica bezprzylgowa występuje w różnych wariantach. Jedną z jej odmian jest ościeżnica regulowana bezprzylgowa.

Z jakich materiałów jest produkowana ościeżnica regulowana bezprzylgowa?

Ościeżnica regulowana bezprzylgowa to bardzo nowoczesny wariant ościeżnicy bezprzylgowej. Ościeżnica regulowana bezprzylgowa posiada ukryte zawiasy i tworzy idealnie jednolitą powierzchnię z drzwiami. Ościeżnice bezprzylgowe producent wykonuje z płyt MDF.

Ościeżnice bezprzylgowe producent proponuje z opaską dociętą pod kątem 45 lub 90 stopni. Dobry producent ościeżnic regulowanych oferuje ościeżnice wykończone laminatem CPL albo folią. Ponadto producent ościeżnic regulowanych ma w ofercie ościeżnice, które mogą zostać zamontowane w murze o grubości od 96 do 516 mm.