Podstawowe rodzaje pochłaniaczy wilgoci
Przemysł

Podstawowe rodzaje pochłaniaczy wilgoci

Główną domeną firmy są pochłaniacze wilgoci, które sprawdzają się w niemal każdej gałęzi gospodarki. I trudno się temu dziwić, gdyż produkty tego typu – zarówno przemysłowy pochłaniacz wilgoci, jak i pochłaniacz wilgoci w saszetkach – to doskonała ochrona przed wilgocią różnorodnych produktów, a tym samym przed ich zepsuciem bądź zniszczeniem. Firma oferuje różnorodne pochłaniacze, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Przemysłowe pochłaniacze wilgoci

Przemysłowy pochłaniacz wilgoci chroni towar przed uszkodzeniami i zniszczeniami, które mogą wystąpić na skutek nadmiernej wilgoci. Co ważne – pochłaniacz tego typu może być stosowany zarówno podczas transportu, jak i magazynowania. Ochrona przed wilgocią to przede wszystkich zabezpieczenie przed zniszczeniem, a tym samym – utarty wartości rynkowej. Dzięki temu pochłaniacz wilgoci może uchronić przedsiębiorstwo przed dotkliwymi stratami finansowymi.

Pochłaniacze wilgoci w saszetkach

Innym rodzajem produktów oferowanych przez firmę są pochłaniacze wilgoci w saszetkach, które są wykorzystywane nie tylko do ochrony produktów w trakcie transportu i magazynowania, ale też do usuwania wilgoci z zamkniętych opakowań. Zabezpieczenie przed uszkodzeniami związanymi z zawilgoceniem gwarantuje właśnie taki pochłaniacz wilgoci. Saszetki pochłaniające wilgoć różnią się wielkością, wypełnieniem czy poziomem emisji pyłu. Taka różnorodność pozwala zakupić dokładnie to, co jest potrzebne.

Inne rodzaje pochłaniaczy wilgoci oferowanych przez firmę to pochłaniacze ESD (polecane zwłaszcza producentom sprzętu elektronicznego), pochłaniacze kontenerowe oraz granulaty.