Prywatna klinika medyczna: na co można liczyć?
Zdrowie

Prywatna klinika medyczna: na co można liczyć?

Publiczna służba zdrowa jest w coraz gorszym stanie. Czas oczekiwania nie tylko na operację czy zabieg, ale również na wizytę jest coraz dłuższy. Nie ma więc nic dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się placówki prywatne. Prywatna klinika medyczna to dzisiaj miejsce, z którego korzysta coraz więcej osób. Na co można liczyć, stawiając na prywatną klinikę medyczną czy prywatny szpital?

Wsparcie z zakresu medycyny pracy

Każda osoba aktywna zawodowo, która zatrudniona jest na podstawie umowy o pracę musi posiadać aktualne badania lekarskie. Do ich przeprowadzenia uprawniony jest lekarz medycyny pracy. Dobra prywatna klinika medyczna ma w swoich szeregach tego specjalistę.

Lekarz medycyny pracy przeprowadza badania zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami. Oznacza to, że zaświadczenie, jakie wyda lekarz medycyny pracy zatrudniony w prywatnej klinice medycznej będzie honorowane przez zakłady pracy.

Pomoc ze strony laboratorium

W przypadku różnych dolegliwości zdrowotnych niezbędne okazuje się być wykonanie rozmaitych badań. Laboratorium Poznań działa w strukturach nie jednej prywatnej placówki służby zdrowia. Trudno wyobrazić sobie prywatny szpital bez laboratorium Poznań. Można w nim wykonać zarówno tak podstawowe badania, jak morfologia, jak i te dużo bardziej skomplikowane, jak na przykład oznaczenie poziomu wybranych hormonów we krwi. Prywatne placówki służby zdrowia zatrudniają najlepszych specjalistów, którzy jednocześnie charakteryzują się wysokim poziomem empatii do pacjentów.

Prywatna klinika medyczna i prywatny szpital to miejsca, z których warto skorzystać, jeśli potrzebujemy pomocy specjalisty z zakresu medycyny czy też chcemy zrobić badania laboratoryjne.