Szeroka gama pochłaniaczy wilgoci i produktów uzupełniających
Przemysł

Szeroka gama pochłaniaczy wilgoci i produktów uzupełniających

Pochłaniacz wilgoci powinien znaleźć się na wyposażeniu niemal każdego przedsiębiorstwa – zwłaszcza takiego, który transportuje, magazynuje lub sprzedaje towary narażone na uszkodzenia lub zniszczenia z powodu wilgoci. Towary uszkodzone lub zniszczone przez nadmiar wilgoci to spore straty finansowe.

Dlatego też warto zaopatrzyć się w przemysłowy pochłaniacz wilgoci, który może zapobiec takim problemom. Na szczęście na rynku nie brakuje takich urządzeń, których różnorodność jest tak duża, iż każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pochłaniacze wilgoci to domena firmy, które posiada w swojej ofercie bardzo wiele produktów tego typu.

Rodzaje pochłaniaczy wilgoci

Jednym z podstawowych produktów w ofercie firmy jest pochłaniacz wilgoci przemysłowy, którego głównym zadaniem jest ochrona przed wilgocią wszelkich produktów i towarów. Pochłaniacz wilgoci jest dostępny w różnych rodzajach i formach. Wśród tych najpopularniejszych można wymienić:

  • pochłaniacz wilgoci w saszetkach, który sprawdzi się zarówno w trakcie transportu i magazynowania, jak i do usuwania wilgoci z zamkniętych opakowań;
  • pochłaniacz wilgoci ESD, który jest najodpowiedniejszy do ochrony delikatnych i wrażliwych urządzeń elektronicznych;
  • pochłaniacz wilgoci wykorzystywany w kontenerach.

Dodatkowo – oprócz trzech wymienionych wyżej pochłaniaczy – firma posiada też różnego rodzaju granulaty, które mogą być wykorzystywane w tego typu urządzeniach. Do pochłaniacza wilgoci w saszetkach można wykorzystać glinkę bentonitową, żel krzemionkowy i sito molekularne.

Różnorodne produkty uzupełniające

Pochłaniacze wilgoci w saszetkach, ESD czy kontenerowe to nie jedyne produkty oferowane przez firmę. Dodatkowo firma oferuje produkty uzupełniające – wskaźniki wilgoci i detektory (które umożliwiają stałe monitorowanie produktów narażonych na nadmierne zawilgocenie) oraz folie aluminiowe chroniące nie tylko przed wilgocią, ale też przed innymi niekorzystnymi czynnikami.

Asortyment firmy jest bardzo bogaty – od pochłaniaczy, poprzez granulaty i saszetki pochłaniające wilgoć, aż do różnorodnych produktów uzupełniających. Cała oferta jest dostępna na stronie internetowej.