Tablice personalizowane dla dzieci
Dziecko

Tablice personalizowane dla dzieci

Najmłodsze dzieci są zazwyczaj niezwykle ciekawskie i wszystkiego chciałyby dotknąć i spróbować. Jako dorośli nie zawsze możemy na to pozwolić ze względów bezpieczeństwa. Dobrym pomysłem w takiej sytuacji może być specjalna tablica dla dzieci manipulacyjna

Tablice kreatywne dla dzieci

Tablice manipulacyjne stają się coraz bardziej popularne. Taka tablica rozwojowa nie tylko pobudza kreatywność malucha, ale też pozwala mu z bezpieczny sposób zaspokoić naturalną ciekawość świata. Czym są tablice manipulacyjne?

Czasem nazywa się je też tablicami sensorycznymi. To zazwyczaj drewniana tablica, którą można przymocować do ściany lub ustawić na statywie. Na tablicy umieszczone są różnego rodzaju elementy jak np. klamki, zakładki, zasuwki, kłódki, dzwonki. Zazwyczaj są to przedmioty jakie znajdują się w każdym domu, ale nie zawsze są dostępne dla najmłodszych. 

Tablica manipulacyjna – gdzie kupić?

Jeśli jesteś złotą rączką, możesz samodzielnie wykonać tablicę manipulacyjną. Istnieje też wiele sklepów, które je sprzedają lub wykonują na zamówienie. Na stronie online można znaleźć wiele opcji tablic manipulacyjnych dla dzieci w różnych rozmiarach i z różnymi akcesoriami. Są one w pełni bezpieczne dla malucha i zapewniają mu nie tylko świetną zabawę, ale także ważne dla dziecka w tym wieku bodźce sensoryczne.

Taka tablica kreatywna dla dziecka to świetny pomysł na prezent, który może sprawić wiele radości. Dobrym rozwiązaniem jest też tablica manipulacyjna personalizowana, na której pojawi się np. imię naszego dziecka. Można zamówić taką, która zostanie wykonana na specjalne zamówienie, dokładnie według naszego pomysłu.