Taśma dwustronna do różnych zastosowań
Budowa i remont

Taśma dwustronna do różnych zastosowań

Taśma dwustronna to bardzo przydatny produkt. Dzięki niej można skleić ze sobą wiele elementów – zwłaszcza gdy jest mocna i cechuje się dobrą przyczepnością. Taśma 3M VHB jest właśnie taka, a wszystko za sprawą specjalnego kleju akrylowego. Ma zresztą o wiele więcej zalet. Do jej atutów należy między innymi wygląd – jest czarna i wysoce estetyczna. Pozwala zatem uzyskać niezwykle estetyczny, gustowny efekt klejenia. To istotne gdy skleja się jakieś szczególne, cenne elementy, albo chce się uzyskać stylowy efekt końcowy. 

Taśma dwustronna – opis produktu

Mocna taśma dwustronna 3M pokryta jest klejem akrylowym modyfikowanym, który znakomicie sobie radzi nawet z materiałami o nierównej powierzchni. Skutkiem tego taśma 3M VHB jest bardzo solidna i trwała. Można jej używać do klejenia wielu różnych materiałów. Jest naprawdę długa – aż 33 metry – dzięki czemu na bardzo długo wystarczy. 

Zastosowanie taśmy 3M

Taśma 3M dwustronna spełnia swoje funkcje bardzo poprawnie. Nadaje się więc do stosowania w wielu różnych sytuacjach i branżach. Budownictwo, elektronika, transport, metalurgia… – to tylko niektóre gałęzie przemysłu, które mogą korzystać z tej doskonałej taśmy. Jeśli chodzi o jej zastosowanie, świetnie się sprawdzi przy stali nierdzewnej, aluminium, różnego rodzaju tworzywach sztucznych, ale nadaje się też do drewna i betonu.

Będzie przydatna nawet przy montażu okien czy drzwi! Jest na tyle odporna, że można jej używać tak do materiałów znajdujących się wewnątrz, jak i na zewnątrz. Pozwala na wielką precyzję klejenia i jest bardzo wygodna w użytkowaniu!