Podstawowe opcje kodów rabatowych
Handel

Podstawowe opcje kodów rabatowych

Niemal każdy sklep internetowy oferuje określone kody promocyjne dla klientów, które pozwalają skorzystać z wielu zniżek, rabatów i bonusów. Kupony te występują w wielu opcjach i charakteryzują się wieloma zaletami. Dlatego też są tak bardzo popularne, a coraz więcej klientów sklepów internetowych stara się z nich korzystać. Zalando kod rabatowy występuje w bardzo wielu wariantach – tak aby każdy z klientów mógł wybrać to, co mu najbardziej odpowiada. Jakie są podstawowe opcje kodów zniżkowych?

Kody obniżające cenę produktów

Pierwszą opcją bonusów oferowanych przez sklepy internetowe są kody zniżkowe dotyczące cen produktów. W tej wersji klient ma zazwyczaj do wyboru:

  • kupony zniżkowe na całą kolekcję (od kilku do nawet kilkudziesięciu procent)
  • rabaty na określone produkty (na przykład koszulki, kurtki lub torebki)
  • kody związane z wyprzedażą (zazwyczaj jest to wyprzedaż sezonowa)
  • rabaty uwzględniające zakup wielu produktów (na przykład określony rabat na zakup każdej kolejnej rzeczy)

Dodatkowo sklepy oferujące kolekcje różnych marek bardzo często oferują zniżki na daną kolekcję, co także umożliwia zakupy po bardzo promocyjnych cenach.

Dodatkowe kody rabatowe

Inną opcją bonusów dostępnych w sklepach internetowych są kody rabatowe oferowane za określone czynności. W tej grupie można wymienić między innymi darmową wysyłkę (na wszystko lub od określonej kwoty zakupów), bonus powitalny (realizowany przy pierwszym zamówieniu), rabat za zapisanie się do newslettera lub polecenie sklepu innej osobie. Dodatkowo sklepy często nagradzają za ponowne zakupy i oferują określone zniżki na rzeczy z nowych kolekcji.

Kupony rabatowe to bardzo popularna opcja, która pozwala zrobić zakupy w bardzo atrakcyjnych cenach. A ponieważ większość z nich występuje w co najmniej kilku wariantach, to każdy może wybrać taki, który najbardziej mu odpowiada.