Samochody dostawcze znanych marek
Motoryzacja

Samochody dostawcze znanych marek

Rynek samochodów dostawczych zmienił się bardzo mocno. Samochody są coraz bardziej bezpieczne i komfortowe dla kierowców. Na polskim rynku dostępne są samochody dostawcze różnych marek, w tym włoskich koncernów Iveco i Fiat. Prowadzona jest także sprzedaż samochodów marki KIA.

Nowoczesne i solidnie wykonane samochody dostawcze

Szeroka oferta samochodów dostawczych marki Iveco i Fiat sprawia, że cieszą się one w Polsce bardzo dużą popularnością. Sprzedaż Iveco Daily prowadzona jest na bardzo korzystnych warunkach. Sprzedawcy mają świetne rozeznanie na rynku i dlatego sprzedaż Iveco Daily to oferty przygotowane specjalnie pod kątem różnej wielkości firm. Także warunki, na których odbywa się sprzedaż samochodów dostawczych FIAT są bardzo korzystne.

Sprzedaż samochodów dostawczych FIAT prowadzona jest od lat. Sprzedawcy mają więc duże doświadczenie. Mogą służyć klientom pomocą w skonfigurowaniu modelu, który w ich firmie sprawdzi się najlepiej. Do tego dochodzą przystępne ceny oraz możliwość korzystania z usług serwisowych na terenie całego kraju.

Niskie koszty eksploatacji

Są jednym z najważniejszych kryteriów przy wyborze samochodu dostawczego dla firmy. Sprzedaż samochodów KIA w naszym kraju stale rośnie. W większości sprzedaż samochodów KIA dotyczy tylko samochodów osobowych. Koncern praktycznie zaprzestał produkcji samochodów dostawczych.

Pojazdy dostawcze o pojemności do 3,5 tony sprawdzają się w małych i średniej wielkości firmach. Przystępne ceny, niska awaryjność sprawiają, że ich sprzedaż w Polsce stale rośnie.